top of page

Terazi Burcu Dönemi 2023

2023 ve Muhyiddin Arabi


2023 senesinin pazar günü başlamasıyla dünyanın Terazi Burcunun yönettiği alanlarda olumsuz etkileriyle ilerleyeceği görülüyor.
2023 ve Muhyiddin Arabi

2023'e cumartesi günü girilmedi. İlk günü pazar günüdür. 2022 senesi kendisini Cumartesi'yle veda etti. 2023 pazar günü ile başladı.


Bunu neden yazdım. 2023’ü Muhyiddin Arabi açıklamalarıyla bağdaştıranlar var. Yani O cumartesiyle başlayacak bir seneye işaret ediyor. 2023 maalesef cumartesi günü başlamadı. Bu konuyla ilgili teori ortaya atanların önce bunu görmesi gerekir.


2023 senesinin pazar günü başlamasıyla dünyanın Terazi Burcunun yönettiği alanlarda olumsuz etkileriyle ilerleyeceği görülüyor. Bu tüm dünya için geçerli. Burç yorumu değil.


Nedir bu terazi burcu etkisi?


Terazi burcunun yönetimi Venüs’e aittir. Venüs ise maddi rahatlıkları, kadınların gücünü, hayat kurtaran ilaçları, mali idareyi, tıbbi araştırmaları, tekstili, eğlenceyi, bakanları, havacılığı, sinema endüstrisini, bankaları, ulusal kaynakları, savaş ve müzakereleri, başkalarına bağımlılığı ve hukuku vesaire temsil eder.


2023 İran’da kadın eylemleriyle başladı! Başörtüsü ile gelişen direnişlerle. Hala devam ediyor. Nikahsız evliliklerde artış...


Diğer taraftan tıbbi durumlar! İlaç bulmak veya almak zorlaştırılıyor. Daha geçende İngiltere sağlık sisteminde grevler vardı! Dünya'da sağlık sistemi sallantı halinde.

Maddi rahatlıklar buna göre 2023 senesinde daha azalabilir. Çokluğun elinde azalırken birkaç kişinin elinde artabilir.


Başkalarına bağımlılık kasıtlı olarak artırılabilir.


Kısa geçmek istiyorum bu konuyu. Venüs ve terazi burcunun yönettiği anlamlar bu sene zorlu süreçten geçecektir. Bu demek değil ki illa böyle olacak. Tedbirli olanlar, ona göre önlem alanlar için bunlar müstesna olur. Sınavını geçmiş olur.


Bu arada 2023 siyasi iktidarsızlıkların durumu ile ilgili dünya üzerinde büyük güzel gelişmelere tanık olabiliriz. Bunlar değişimlerle kendilerini gösterecektir. İyiliğe ve bu yönde değişime direnen uluslarsa Neptün’ün yönettiği anlamlarda siyasi yıkımlar ve doğal afetler gibi zorlu süreçten geçeceklerdir.


Kaynak:


105 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

ความคิดเห็น


bottom of page