top of page

Piramitlerde Bedava Elektrik
Piramitlerde Gezinen Varlıklar


Piramitlerle ilgili çokça eserler var. Kiminin anıları bu eserlerde ilgi çekiyor gizem dereceleri hayli merak konusu oluyor. Hele birisi var bir bilim adamı büyük piramidin kral odasında geçen anılarını konu edinmiş. Bir gecelik kral odasında kalma girişiminde gece bazı sisli siluetler fark ediyor. Meditasyona dalarak bu varlıklarla irtibata geçiyor. Varlıklar ona yaklaşıp iletişim kurup kendileriyle gelmesini istiyorlar. Bu bilim adamı ilk baştan korksa da onlarla gidiyor. Götürüldüğü yerlerde hayrete düşecek şeylerden bahsediyor.


Bilim adamının anlattığı şeyler o zamana göre (60-70 sene evveline göre) tuhaf kaçacak bilgiler. Zira buzdolapları var. Elektrikle çalışıyor gibi görünse de kablo bağlantısı yok! Elektriği nereden alıyorlar! Bu konuya özel değinmiş. Saf bir enerjiden bahsediyor. Kablosuz elektrik yahut enerji!


Tesla neler demiş neler yapmıştı?


Tesla’ya göre evrenin her yerinde bedava elektrik vardı. Aynı zamanda Tesla bununla kalmamış elektriği kablosuz iletme projeleri geliştirmiş lakin buna izin vermemişlerdi.

Kablosuz bu elektriği iletme var. Tesla’nın bahsettiği ile piramidin kral odasında gördüklerini açıklayan bilim adamının iletileri bire bir uyuşuyor.


Tesla öyle ya konu edindiği üzerine çalıştığı bilgileri nereden almıştı! Yüz sene sonra gelişecek teknolojileri bile konu edindi. Hatta buluşlar yaptı! Kendisi sağken bunları göremedi ve göstermediler.

11 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page