top of page

Satürn Evlerde

Farklı Evlerde Güçlü Satürn Analizleri


Farklı Evlerde Güçlü Satürn Analizleri
Satürn Evlerde

1. evde güçlü Satürn: Kişinin yabancı gelenek ve alışkanlıklara uyum sağlayacağını ifade eder. Güçlü, fikirli, tutkulu bir kişidir ve kalçaları iyi inşa edilmiştir.


2. evdeki güçlü Satürn: Kişi için sağlığı iyidir. Kişi muazzam servet ve mülk elde edebilir. O bir adalet aşığıdır. Ancak kişi ailesinden ve doğum yerinden uzak durur. Ayrıca kumar, piyango, hisse gibi yasadışı yöntemlerle para kazanmaya yönelebilir.


3. evdeki güçlü Satürn: 3. evdeki Satürn uzun yaşamı ifade eder. Ruhani olabilir ve iyi bir astrolog olabilir. 3. evde Satürn olan kişi genelde hayvansal gıdalardan yiyeceklerden ve alkolden uzak durması gerektiğini belirtir.


4. evde Güçlü Satürn: Satürn'ün bu konumu çok şanslı değil, ancak Satürn güçlüyse, mülk veya madencilikle ilgili çalışmalar başarı sağlayacaktır. Yargıç veya karar vericiler 4. Satürn'ü çok şanslı olanlardan çıkar.


5. evdeki güçlü Satürn: 5. Ev Satürn, kişinin tembel ama entelektüel olacağını belirtir. Çocuklarından tüm mutlulukları alır. Mülkiyetle ilgili meslek, yapı malzemesi çok fazla kazanç sağlamasına olanak tanır.


6. evde Güçlü Satürn: 6. evde Satürn'e sahip olan kişiler, düşmanlarına hükmetme gücüne sahiptir. Kişiler zekidir. Onlar mutlu-şanslı insanlardır.


7. evde güçlü Satürn: 7. evde Satürn, kişiyi girişimci yapar. Satürn'ün varlığı nedeniyle evlilik ertelenebilir, ancak evlilik sabittir. Siyasi başarı verir. Yabancı bir ülkede onur alma şansına sahip olur.


8. evdeki güçlü Satürn: 8. evdeki Satürn uzun yaşamı ifade eder. Satürn'ün bu yerleşimi tahmin edilemez, çok şanslı veya talihsiz olabilir. Kişi evlilikte bol miktarda çeyiz alır.


9. evde güçlü Satürn: Yasal başarıyı, bir hayır kurumu kurucusunu, mantıksal beyni ve törensel düşünceleri ifade eder.


10. evde güçlü Satürn: Kişi, kutsal yerleri ziyaret eder, harika bir işçi, saftır ve yabancı ülkelerde ikametgahı vardır.


11. evde güçlü Satürn: Kişi öğrenilecek. Ondan korkulacak ve saygı duyulacak. Aynı zamanda zenginler, toprak mülkiyetinin büyük bir kısmı, siyasi başarı, nüfuz sahibi ve politik olarak saygı görüyorlar.


12. evde Güçlü Satürn: 12. evde Satürn olan kişi, yogaya ilgi duyan kişiyi tasvir eder. Okült bilimde bilgili.

30 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page