top of page

Uranüs Boğa Burcu Meditasyonları

Uranüs Boğa Burcu Meditasyonları 


Uranüs Boğa Burcu Meditasyonları
Uranüs Boğa Burcunda

Uranüs'ün boğa burcunda sembolü cesarettir. Esması “Vehhab” Esmasıdır.  

Meditasyonları: birincisi cesaret meditasyonudur. Cesaret; güven verir, özsaygıyı artırır, yenilikçiliği teşvik eder, risk almayı sağlar, zorluklarla başa çıkmayı sağlar, bilinci 200 bilinç kalibresine yükseltir.  


200 bilinç kalibresine çıkan kişide eterik beyin oluşur. Tabiri ile David R. Hawkins’in dediği gibi insan statüsüne aday olur.  


Uranüs boğa burcunda iken cesaret meditasyonu yapmak hızlı gelişmeler elde eder. Kişi günlük Cesaret sözcüğünü Mantra gibi kullanarak kendisini programlamaya alır. Bu sayede özüne cesaret sırrını yükler. Böyle bir durumda böyle bir kişiden doğan çocuklar bu geni (Cesaret) ondan teslim almış olurlar.


Esması Vehhab demiştik. Kim Uranüs boğa burcundayken bu Esmayı günlük yüz kadar zikrederse Esma’nın sırları kişinin istidadı ölçüsünde açığa çıkmış olur ve ayrıca bu bilgiyi doğacak çocuklarına genetik aktarmış olur. Ne zaman o çocuklar ve onlardan da olacaklar bu Esmayı ansa daha ehil ve istidatlı olurlar.  


Uranüs boğa burcunda meditasyonları ve Esmaları sadece bunlar değildir. Daha fazlası vardır. Burada burçlar ve yıldızların bu özelliğini bir nebze göstermek için kaleme alınmıştır.  


Daha fazla bilgi için iletişim kurabilirsiniz. 

47 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page